Kameralna inwestycja na Białołęce

Deweloper Bouygues Immobilier Polska wybrał firmę, która zrealizuje inwestycję Alinea. Generalnym wykonawcą projektu, zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce jest Swietelsky – renomowana i doświadczona firma na rynku budowlanym. W inwestycji przy ul. Łopianowej znajdzie się 75 lokali o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Odbiór mieszkań przewidziany jest na I kwartał 2022 roku.


Projekt Alinea sprosta wymaganiom tych, którzy chcą mieszkać komfortowo pod każdym względem. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie kameralne inwestycje w nowoczesnym wydaniu. Dzielnica cały czas prężnie się rozwija, można na miejscu aktywnie spędzić czas oraz załatwić ważne sprawy. Istotna przy wyborze jest również lokalizacja – Białołęka to zielony rejon z dobrym dojazdem do centrum – mówi Cezary Grabowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Szeroki wybór metraży
W 5-piętrowym budynku znajdzie się 75 mieszkań, a ich metraż wynosić będzie od 26 do 90 m2. Rozkład lokali został zaplanowany tak, by móc wykorzystać jak najlepiej potencjał tej inwestycji oraz sprostać oczekiwaniom zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych klientów, którzy planują lub liczą się
z powiększeniem rodziny w przyszłości. Atutem mieszkań są duże, narożne okna oraz przestronne balkony zaprojektowane w taki sposób, by ze sobą nie graniczyły. W nowoczesnej przestrzeni wspólnej mieszkańcy będą czuli się naprawdę komfortowo spędzając czas wolny również z dziećmi, które
z pewnością chętnie oddadzą się zabawie na świeżym powietrzu. Na parterze przewidziano jeden lokal usługowy, natomiast pod budynkiem znajdować się będzie hala garażowa na 86 samochodów. Przewidziane również będzie 11 miejsc na parkingu naziemnym dla gości.

Sprawne połączenie z miastem
Alinea to doskonała propozycja dla osób, które chcą żyć blisko natury w spokojnej lokalizacji, nie rezygnując z mieszkania w mieście. Mieszkańcy Alinea będą mogli dotrzeć do metra Marymont w kwadrans, a podróż samochodem do centrum zajmie około 20 minut. W pobliżu osiedla znajdują się przystanek autobusowy oraz stacja rowerów miejskich Veturilo, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość wyboru ekologicznego środka transportu. Równie istotny jest też fakt, że do niedawno otwartej Galerii Młociny dojechać można w 10 minut, zaś dojazd do Galerii Północnej zajmie jeszcze mniej czasu.