KESSEL wśród pasjonatów designu!


W dniach 6-9 lutego

2020 r. odbędzie się piąta już edycja 4 Design Days. Zapowiada się obecność 25 000 zwiedzających – pasjonatów designu, 10 000 gości biznesowych (architekci, projektanci, inwestorzy, deweloperzy, władze samorządowe) oraz 300 wystawców. Eksperci firmy KESSEL na stoisku nr 94 oprócz ekspozycji przeprowadzą także warsztat wspólnie z firmą Sopro. Drugiego dnia wezmą udział w sesji dyskusyjnej „Inspirujemy projektantów. Projekt łazienka”.
Wśród prawdziwie designerskich rozwiązań nie może zabraknąć produktów firmy KESSEL.
Efektowne i skuteczne odpływy…
Nowoczesne odpływy łazienkowe to recepta na wygodną, funkcjonalną i modną kabinę prysznicową bez brodzika. Odpływ Scada instaluje się w ścianie, dzięki czemu nie trzeba kuć w podłodze, jak również być ograniczonym przez ogrzewanie podłogowe. Z kolei odpływ liniowy Linearis Compact to ponadczasowa elegancja i alternatywa dla klasycznych wpustów podłogowych. Niezawodna, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja umożliwia zabudowę w płytkich posadzkach (minimalna całkowita wysokość zabudowy 80mm). Natomiast jeśli w planie jest instalacja w łazience wpustu punktowego, a grubość stropu jest na tyle niewielka, że nie pozwala na zamontowanie przeciętnego odpływu podłogowego, z pomocą przychodzi nowy wpust łazienkowy Ultraflat 54 . Wpust ten posiada minimalną wysokość zabudowy wynoszącą jedynie 63mm. Odpływom poświęcone będą także warsztaty, przeprowadzane wspólnie z firmą Sopro.
…zawory przeciwzalewowe …
Na stoisku lidera odwodnień zaprezentowane muszą być również zawory przeciwzalewowe. Pozwalają one chronić przed zalaniem nie tylko poszczególne punkty sanitarne, takie jak umywalki, prysznice, pralki, ale i mogą być stosowane jako centralne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym.
… i panel ekspercki
Natomiast 7 lutego o godz. 12.00 ekspert firmy KESSEL weźmie udział w sesji dyskusyjnej „Inspirujemy projektantów. Projekt łazienka”.
Będzie to prawdziwa uczta w zakresie prezentowanego wzornictwa, któremu towarzyszą nowoczesne, efektywne rozwiązania. Z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno zainteresowani pod kątem własnego domu, jak i ciekawych produktów do projektów i instalacji dla innych.