Nordic Mokotów III osiągnął stan surowy otwartyNordic Mokotów III osiągnął stan surowy otwarty

Na ostatnim budynku pierwszej inwestycji YIT w Polsce – Nordic Mokotów – zawisła wiecha. Prace, które rozpoczęły się w lutym br. przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku. Swoich nabywców znalazło już blisko 60% lokali mieszkalnych.

Nordic Mokotów III na ostatniej prostej
– Już w przyszłym roku mieszkańcy Nordic Mokotów III będą mogli odbierać klucze do swoich mieszkań. Tym samym nasza pierwsza inwestycja w Polsce dobiegnie końca. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zapewnia dostęp do bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, w tym licznych sklepów, lokali usługowych i placówek oświatowych. Ze względu na szeroki wybór mieszkań w różnych metrażach, oferta skierowana jest zarówno do singli, jak i rodzin z dziećmi. Osobom poszukującym alternatywy dla domu w mieście polecamy lokale z antresolą. Największe mają ponad 110 m2, a z ich tarasów rozciągać będzie się piękny widok na warszawski skyline – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce.

Fińskie standardy w Twoim mieszkaniu
Nordic Mokotów oferuje mieszkańcom charakterystyczne dla fińskiego designu wysokiej jakości naturalne materiały, nowoczesne i proekologiczne rozwiązania oraz zielone patio, na którym można odpoczywać w ciepłe dni. W III etapie powstaną 124 mieszkania oraz 5 lokali usługowych. Na podziemnym parkingu będzie 138 miejsc postojowych, w tym część wyposażona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym.


O Nordic Mokotów
Osiedle Nordic Mokotów powstaje na działce zlokalizowanej przy al. gen. W. Sikorskiego 9 w Warszawie. Inwestycja, realizowana w trzech etapach, obejmuje ponad 300 mieszkań w dwóch budynkach. Projekt wyróżniają najlepsze fińskie standardy budownictwa oraz aranżacji przestrzeni, w tym zastosowanie naturalnych materiałów, zwłaszcza drewna, oraz rozwiązań proekologicznych, a także dostęp do terenów zielonych (mieszkańcy mają do dyspozycji wewnętrzne patio z ogrodem).

Więcej o YIT
YIT jest największym deweloperem w Finlandii i jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w Europie Północnej. Istniejemy na rynku od ponad 100 lat. Projektujemy i budujemy mieszkania, co-livingi, biurowce oraz całe przestrzenie. Specjalizujemy się również w wymagającym budownictwie infrastrukturalnym. 10 000 ekspertów YIT, razem z naszymi klientami, tworzy bardziej funkcjonalne, atrakcyjne i zrównoważone środowiska miejskie. Pracujemy w 11 krajach: Finlandii, Rosji, Skandynawii, krajach bałtyckich, Czechach, Polsce, a także na Słowacji. W 2018 roku nasze przychody wyniosły 3,8 miliarda euro. Akcje YIT notowane są na giełdzie NASDAQ Helsinki.