Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorf

Miarą wyjątkowości domu jest dziś jego wszechstronność. Naturalnie to oaza spokoju, miejsce relaksu i wypoczynku, ale także przestrzeń biurowa czy sportowa. Aranżacja apartamentu musi dziś sprostać najbardziej wymagającym mieszkańcom, których pasje i zainteresowania w najbliższym czasie realizowane będą przede wszystkim w przestrzeni domowej. Złota 44, poza wieloma udogodnieniami przeznaczonymi na wyłączny użytek lokatorów, idzie o krok dalej, poszerzając ofertę sprzedaży nowych, wybranych apartamentów o sprzęt audio marki Steinway Lyngdorf. Nowi mieszkańcy będą mogli doświadczyć muzyki jak w najlepszej sali koncertowej.
Steinway Lyngdorf to efekt realizacji wspólnego marzenia, które połączyło markę Steinway & Sons, od ponad 160 lat tworzącą najlepsze fortepiany świata, z Peterem Lyngdorfem – duńskim innowatorem technologii audio. Współpraca tych dwóch marek sprawiła, że stworzony system audio pozwala uzyskać perfekcyjny dźwięk, który angażuje wszystkie zmysły, raz za zawsze zmieniając sposób w jaki doświadczamy muzyki.

Wyjątkowość sprzętu wynika z zastosowania kilku opatentowanych technologii, w tym systemu RoomPerfect ™, który rozpoznaje charakterystykę głośników, dopasowując dźwięk do kształtu i wielkości pomieszczenia. Czysta doskonałość emitowanych dźwięków gwarantuje wrażenia nieporównywalne z dostępnymi powszechnie systemami audio. Steinway Lyngdorf Model O zmienia apartamenty w wyjątkowe przestrzenie wyróżniające się holistycznym podejściem do potrzeb mieszkańców.
Unikalna technologia, bezkompromisowa jakość oraz czysta doskonałość emitowanego dźwięku, gwarantuje niesamowite wrażenia. W ciągu dosłownie kilku sekund nowy nabywca apartamentu może znaleźć się w ekskluzywnej sali koncertowej, obejrzeć najnowsze premiery kinowe, czy podłączyć swoją ulubioną muzykę z usług streamingowych. W pokazowych apartamentach na Złotej znajdą się dwa pełnozakresowe głośniki pochodzące z Modelu O, które osiągają niezwykłe rezultaty bez konieczności stosowania oddzielnego głośnika niskotonowego, w zestawie jest również wzmacniacz A1 oraz procesor dźwięku stereo SP-1.

Zestaw audio Steinway Lyngdorf swoim designem wkomponuje się w najbardziej wysublimowane otoczenie i doskonale współgra z przestronnymi wnętrzami apartamentów Złota 44.
Złota 44 to wybór idealny dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują perfekcji w każdym elemencie swojego otoczenia, a system audio Steinway Lyngdorf z pewnością spełni ich oczekiwania.

Więcej o Złota 44
ZŁOTA 44 – najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej projektu światowej sławy architekta Daniela Libeskinda to 287 luksusowych apartamentów. Na przestrzeni 52 pięter mieszkańcy mogą doświadczać ekscytujących, panoramicznych widoków, które niczym żywe obrazy ulegają przemianie wraz z porami roku. ZŁOTA 44 to perfekcyjna przestrzeń mieszkalna. Doskonała lokalizacja w centrum Stolicy zapewnia łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury kulturalnej, komercyjnej i biznesowej. Mieszkańcom ZŁOTA 44 dedykowano przestrzeń biznesowo-rekreacyjno-sportową z największym w Polsce prywatnym basenem o długości 25 metrów i w pełni wyposażoną siłownią. Redukcja hałasu, którą zapewnia nowoczesna konstrukcja fasady budynku zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę stanowiąc apartamenty idealnymi również dla wymagających rodzin. Najwyższą klasę budynku potwierdzają nagrody przyznawane w prestiżowych konkursach, m.in. International Property Awards 2015-2016 gdzie ZŁOTA 44 zwyciężyła w aż czterech kategoriach: najlepszy budynek mieszkalny w Polsce, najlepszy apartament w Polsce, najlepszy wieżowiec mieszkalny oraz najbardziej ekskluzywny design wnętrz. Inwestorami apartamentowca są BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz AMSTAR – fundusz inwestycyjny, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w USA oraz innych krajach na całym świecie. www.zlota44.com