Zakończenie budowy i sprzedaży I etapu Osiedla Łomianki

Firma ARIA Development kończy budowę i sprzedaż I etapu Osiedla Łomianki. Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze w III kwartale br. W ofercie pozostały mieszkania II etapu Osiedla.

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, jednocześnie pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny, 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 100 m2, zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, a także większe 4- pokojowe z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość projektu Osiedle Łomianki.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a wspaniałe doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

Niebanalny architektura kompleksu, ciekawe udogodnienia oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że Osiedle Łomianki to propozycja dla rodzin, ludzi młodych i aktywnych, którzy cenią ekologię oraz bliskość stolicy i terenów zielonych. Osiedle może być również interesujące dla nestorów rodu, oraz osób szukających spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży ARIA Development.

Inwestycja doskonale wkomponuje się w krajobraz współczesnych Łomianek, które w ostatnich latach przeszły znaczącą metamorfozę i przeistoczyły się w jedno z najatrakcyjniejszych podstołecznych miast, nie tracąc jednocześnie swojego naturalnego charakteru – podkreśla Wojciech Chotkowski, Prezes Zarządu ARIA Development.

ARIA Development jako prawdopodobnie pierwszy deweloper w Polsce, na wszystkich przyszłych i obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki, wprowadziła kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz na wybranych osiedlach – punktów ładowania samochodów elektrycznych. Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i Klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.

W styczniu 2020 firma ARIA Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki. Oferta obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Ceny za m2 zaczynają się od 4 870 zł. Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jesteśmy deweloperem, który prowadzi inwestycje od fazy koncepcji i projektowania, zakupu gruntu, poprzez budowę, komercjalizację i oddanie nieruchomości do użytkowania, finalizując na zarządzaniu. Realizujemy funkcjonale, kameralne, przyjazne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje ciepłą, domową atmosferę. Nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonania, użyteczność, prostota i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

Budujemy osiedla położone tuż obok stołecznych najważniejszych szlaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskich kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Niepodważalnym atutem każdej naszej inwestycji jest bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody, takiej jak Kampinoski Park Narodowy, starorzecze Wisły (Osiedle Łomianki) czy Zalew Zegrzyński (Osiedle Natura w Wieliszewie).

Naszą firmę tworzą pasjonaci rynku nieruchomości i budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w realizacji kilkudziesięciu skomplikowanych projektów deweloperskich i komercyjnych, zaś nadrzędnym celem naszego Zespołu jest zrozumienie potrzeb Klientów, aby zapewnić im najbardziej wartościowy, ekonomiczny i najlepiej dopasowany produkt.

Więcej informacji o firmie są dostępne na stronie www.ariadevelopment.pl